купити Брилінта у Харкові

Купити Брилінта дешевше ніж у Польщі

Скільки коштує Брілінта у Харкові

Медичний препарат Brilinta, який виробляє британо-шведська фармацевтична компанія «АстраЗенека», відноситься до антикоагулянтів. Ці лікарські засоби рекомендуються при таких серцево-судинних захворюваннях, як:

  • ішемічна хвороба серця
  • інфаркт міокарда чи інсульт в анамнезі

Також їх призначають для попередження виникнення ускладнень та багатьох небезпечних ситуацій, що загрожують здоров’ю та життю.

Де придбати Брилінту в Харкові?

Оскільки ці ліки з діючою речовиною тикагрелором належить до безрецептурної групи, купити Брилінта в Харкові можна в багатьох аптеках — як у стаціонарних медичних закладах, так і спеціалізованих інтернет-сайтах. Але і в першому, і в другому випадку цей засіб не завжди є в наявності. Існує дуже висока можливість придбати підробку. Мало того, що цей препарат виявиться не ефективним, що призведе до марної витрати грошей. Через його прийом буде втрачено дорогоцінний час, і стан пацієнта може погіршитися без належного лікування.
Ціни Брілінта в аптеках Харкова варіюються від 2399 до 3039 грн.
Причому нижча вартість дійсна виключно при попередньому бронюванні двох та більше упаковок цього препарату.Однак у більшості харківських аптек зробити замовлення в інтернеті неможливо, дізнатися про наявність потрібного препарату онлайн або по телефону теж не завжди можливо. Адже під час воєнного стану не в усіх районах Харкова є зв’язок та інтернет.
Щоб купити ліки, доведеться постояти у живій черзі в аптеці. А це дуже втомлює, особливо для людей із захворюваннями серця та судин. Причому через обмежений робочий графік останнім часом це можна зробити лише з 9:00 до 18:00.

Як замовити оригінальну Брилінту дешевше та без черги?

Зверніться до офіційного постачальника Брилінти в Україні на сайті: https://brilinta.com.ua/
Тут оригінальні лікарські засоби відпускаються за ціною виробника, без передоплати та швидко доставляються до Києва, Львова, Вінниці, Дніпра, Чернігова та ще 25 міст України.
На 1 упаковку препарату (14 таблеток у 4 блістерах) Брилінта ціна в Харкові буде залежати від кількості в замовленні:

  • при придбанні 3 упаковки 1 шт. коштуватиме 1000 грн;
  • купівля 5 пачок – 900 грн/1 шт.;
  • 10 упаковок — лише 850 грн/1 шт.

Так як курс лікування Брилінтою триває 1 рік, виходячи з необхідності прийому по 1 таблетці 90 мг двічі на день, доцільно і вигідніше закупити відразу 10 упаковок. Крім того, кожен клієнт отримує:
безкоштовну консультацію спеціаліста;
супровідну документацію з детальною інформацією про властивості медичного препарату Брілінта, його діючих речовин та про фармацевтичну фірму-виробника;
гарантію оригінальності ліків, що підтверджують сертифікати якості та відповідності;
підписку на розсилку з повідомленнями про акції, знижки та іншу корисну інформацію;
участь у дисконтній програмі, яка дає змогу отримувати додаткову знижку 10% за кожного замовлення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Обратный звонок
Позвоните нам: (050) 263-46-04